Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
13
cinik/adkazać/sačyć
25.09.2023
Bieda, no vy už mienia prostitie, jechať v etu turciju i čtoby tam v etoj dyrie letať na parapłanie..dažie na foto miestnosť odni žutkije kamni i kakije-to kusty, kuda nie upadioš viezdie blin budiet.
10
mikola/adkazać/sačyć
25.09.2023
Ahrenec ! *Razvlekuhi* zahacelasja ? Veczna sukaiuc prygodau  na svaiu galavu ! Spaczuvaiu.
25.09.2023
U supravadžeńni instruktara jana rabiła skačok na ŭzhorku Jasy-Tepe ŭ Ałańji, ale na vialikaj vyšyni aparat pačaŭ rezka padać i ŭ vyniku zvaliŭsia na drevy.

Moi soboleznovanija... Stranno, čto parašiut nie vypustił, jeśli potieriali potok na bolšoj vysotie. Počti navierniaka vina instruktora, možiet rastieriałsia... No da, v paraplenieriźmie śmiertnosť i travmatizm v sotni raz vyšie, čiem v parašiutnom sportie iz-za bolšoho količiestva lubitielej i otsutstvija kompietientnoho riehulirovanija. Riealno v sotni, jeśli nie v tysiači, komu lubopytno posmotritie statistiku.

Tiem, kto pisał etu staťju: vy v samom diele dumajetie, čto na parapłanie s vozvyšienija diełajut pryžok? Parapłan prosto vźletajet s vozvyšienija s raźbiehu, s nim nie pryhajut, eto žie nie biejsdžampiery.
6
parašut/adkazać/sačyć
25.09.2023
..., niama čaho tut razumničać, mnie nasrać dzie bolš padaje durniaŭ dzie mieńš - heta debilizm skakać z hetymi anučkami, vy što desantniki ci sałdaty, vy na vajnie vajujecie ci što? Dałba.by!
26.09.2023
parašut, nie znaju počiemu vaš kommientarij s oskorblenijem voobŝie propustili, no vy - ludojed
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera