Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
22
Hradus/adkazać/sačyć
01.10.2023
Koročie varvary i dikari, proŝie hovoria, eto nie čierta, a otsutstvije kultury, takta i vkusa, no eto vsiehda ich otličało. Žłobiary. Raśsiarusy tožie, kstati, nie daleko ot nich ujechali. Sosiedi žie.
5
Mo ŭrešcie para pracierci svajo zaplovanaje lusterka/adkazać/sačyć
01.10.2023
Hradus, tak vy sami tolki što napisali ŭ biazkulturnym styli “raśsiarusaŭ” dy jašče i ich jazykom. Vas nie vanituje ad ich žłabiarskaj kultury, ad usioj hetaj rasiejščyny? Ci heta takaja kryvadušnaja, chałujskaja rysa, tykać inšym, pakul u samoha “rylca ŭ pušku”. Kali tak, tady “kušajcie na zdaroŭje”.
5
hradus/adkazać/sačyć
01.10.2023
Mo ŭrešcie para pracierci svajo zaplovanaje lusterka, dyk raśsiarusy - heta vy jakraz :)), ciarpiły z dulaj u kišeni, pakryŭdžanyja na ŭvieś śviet, ale ž miarkujecie, što ŭsie vam pavinnyja i ŭsie vam vinavatyja, a vy śviatyja takija, bieleńkija. Sami žopaj svajoj ruchajcie, pralataryi, aaa, nu kaniešnia, vy ž tolki nyć možacie, nia chočacie, nu dyk tady idzicie i "zajmicieś čistkoj sarajev, svojej priamoj obiazannosťju" i budzie vam harionija :))
1
I ci pracierli vy lusterka ŭ chlavu)/adkazać/sačyć
01.10.2023
hradus, raśsiarusy nieciarpiła, a raskažycie ab vašych niekanapnych hieraičnych podźvihach? A toje, što vas cikaviać “žopašnyja” temy dy sarai, tolki paćviardžaje ŭzrovień vašaj KULTury dy kałhasnaje pachoddžannn.
01.10.2023
Hapata niejkaja.
7
biełorus eto sostojanije duši/adkazać/sačyć
01.10.2023
Chotitie zakidajtie mienia kamniami, no za hod v Ukrainie pokazałoś čto ludi tam boleje normalnyje čiem v Biełarusi. Nu kak skazať nie takije končiennyje i nietu takoho čto "s fihoj v karmanie". No jesť raznyje storony naprimier biełarus nie budiet draťsia na privozie v siekondie kak eto riehularno proischodit v Ukrainie. "Niŝije duchom" eto niechorošaja čierta ukrainciev.
5
Krokus/adkazać/sačyć
01.10.2023
biełorus eto sostojanije duši, ja rabotał i žił v nieskolkich stranach. Biełorusov vsie lubiat, v otličije ot russkich i ukrainciev.
04.10.2023
Krokus,pravil.sam siebie nie pochvališ nichto nie pochvaliť
01.10.2023
Vielmi hłyboki i źmiastoŭny čałaviek, dziakuj za cikavaje intervju.
1
Vierojatnyj/adkazać/sačyć
01.10.2023
Otsutstvije kultury, eto tožie kulturnaja čierta!
2
Čytač /adkazać/sačyć
01.10.2023
Zrabicie artykuł: adroźnieńnie charaktaru biełarusaŭ i ŭkraincaŭ.
0
«Va .. jość takaja rysa, jakaja moža padacca biełarusam hrubaściu»/adkazać/sačyć
01.10.2023
ni tabie kali łaska, ni budź što jašče (5 bakcaŭ)
"Zrabicie".. heta što - zahad?
01.10.2023
biełorus eto sostojanije duši, "žabraki ducham" heta tyja chto rabiŭ svoj žabracki vybar 94.
3
Muščyna 30 let/adkazać/sačyć
01.10.2023
1, aha, tolko svobodnyje nieraby ukraincy appłodirovali etomu vyboru až do samoho 24.02.2022. "Nam by vašieho Baťku, on by poriadok navieł, choziajstviennyj takoj". Samyj popularnyj inostrannyj politik v Ukrainie
https://naviny.belsat.eu/ru/in-focus/lukashenko-v-ukraine-lyubyat-bolshe-chem-sobstvennyh-prezidentov/
01.10.2023
Muščyna 30 let, Łu byŭ sajuźnikam Ukrainy u pieršaj fazie vialikaj vajny z 2014 da 2022. Heta tolki zaraz u novaj fazie jon pieraskočyŭ na bok Rasiei. U toj čas ź pierśpiektyvy ukraincaŭ jon byŭ dla ich pazityŭnym piersanažam. A vot jakim jon byŭ dla miascovych nasielnikaŭ 30 hod tamu?
7
Pusť Vsievyšnij budiet vami dovolen /adkazać/sačyć
02.10.2023
Jeśli sokratiť do zahołovka — Biełarusam nado lečiť ispuh.
Každyj dień istorija iz žiźni obosranych. Tryndiat, čto eto šokoład. 
Tot dalnobojŝik s borodoj kak u Vołyny, a hłazienkami pieriepuhannymi, kak u schvačiennoho Dikpikiča. 
Etot stradalec… 
Drapał iz Kijeva i nie ohladyvałsia. Zaniał miesto žienŝiny s riebienkom naprimier… v avtobusie i chatie lvovskoj, hdie on postradał.. A začiem drapał? Polza ot nieho v Kijevie była b,  a vo Lvovie — ziero… Ja, naprimier, słyšał piervyj udar po aeroportu i ničieho nie prospał. I nikuda nie drapał, čužije miesta nie zanimał v busach i našieł siebie dieło poleznoje v horodie, i vsio pieriežił i mnoho vidieł, i ničieho osobo strašnoho dla mužčiny nie zamietił o čiom eti pieriepuhannyje hołosiat..
Mohu priamo smotrieť v hłaza lubimoj, a kak sije čudo smotrit v hłaza žienie — zahadka.

Jesť čiestnyje ludi, rasskažitie łučšie o nich.
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera