Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
1
Dvarovyj fudbolist /adkazać/sačyć
30.09.2023
Hladzŭ Sojtlek Siti ,kali našy uziali bronzu i futboł rośsija i Charvaty, usio kropka.
0
Axel Justas/adkazać/sačyć
30.09.2023
Jak možna dahetul pracavać u Rasiei i pavažać siabie? Kali dla Hančarenki heta nie prablema, mnie nie cikava, pra što jon tam maŭčaŭ. Ale ŭ volny čas paraiŭ by jamu padumać pra suviaź adsutnaści spraviadlivaj sudovaj sistemy ŭ krainie i sudziejstva ŭ sporcie.
0
Racyja/adkazać/sačyć
30.09.2023
Axel Justas, Racyja! Hančarenku ździŭlaje adsutnaść sudziejstva ŭ rf, ale čamuści nie ździŭlaje vajna i zabojstva ŭkraincaŭ, što rf čynić užo bolej za paŭtara hoda. A jon svaimi padatkami jašče ŭsio heta i padtrymlivaje i spansuje kreml dy jaho impierska-rašysckija złačynstvy.
11
Maksim Dizajnier/adkazać/sačyć
30.09.2023
Axel Justas

A hdie pracavať?V Europie za poł zarpłaty niemieckoho dvornika i śpiskom triebovanij dla ajti śpiecialista s opytom, kak dla piłota istriebitiela, vklučaja šiekśpirovskij anhlijskij?Poka naši biehunki voobŝie nihdie nie pracajut, učat jazyki i sidiat na posobii?Ili v rodnom kołchozie za jeŝie diešievle?V Moskvie s etim vsie horazdo proŝie, i miesta ot biehunkov osvobodiliś. Nie tolko v IT. Vojuiut Putin s Zapadom, a nie rośsijanie s ukraincami. I takije vot, kak vy, intierniet i divannyje voJeny.
1
Nu ty i voJen, mla/adkazać/sačyć
01.10.2023
Maksim Dizajnier, aha, u dizajniera značit tolko putin vojuiut, a dviesti tysiač rašistov v čiernoziemie - eto tožie putin? A priestuplenija rašistov v Bučie, Mariupole, a rašistskije obstrieły žiłych domov v Umani, Chaŕkovie, Dnieprie, Nikołajevie, Chiersonie, Kijevie, Odieśsie…, kotoryje ubili tysiači mirnych ukrainciev. A vzryv Kachovskoj HES? A odurmaniennyje rašistskoje obŝiestvo, čto v bolšinstvie poddierživajet impiersko-fašistskije idiei po uničtožieniju ukrainskoho naroda? Eto tožie putin? Idi rasskazyvaj sołovjino-skabiejevskije skazki babkam u podmoskovnoho oplevannoho podjezda. A na dosuhie počitaj kak v 50-60ch hodach vsie niemieckoje obŝiestvo niesło otviet za priestuplenija nacistov, točno takžie i vsie rośsijskoje obŝiestvo budiet otviečať za priestuplenija russkich fašistov - rašistov!
0
Bahdan/adkazać/sačyć
30.09.2023
Mankurt i vatnik. Jon užo nie “biełaruski trenier”, a ruskamirski.
01.10.2023
Šanoŭny PanRed, sioņnia ŭ Kitai Sabalienka razdaŭbala Kenin... Treba b paradvać prahresiŭnaje hramadztva hetaj navinoju,.. ščyra kažučy ... Kali laska...
3
Anfisa/adkazać/sačyć
01.10.2023
Hončarienko nastojaŝij mužik! Uvažienije!
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera