Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
1
Katani/adkazać/
04.10.2023
Takich žulikov jeŝio poiskať nado. V civilizovannom hosudarstvie už by davno sidieł i 6-j srok u nieho był by kamierie, a nie v priezidientskom krieśle. Kohda-to pod vidom boŕby s "niečiestnymi" posriednikami zaprietił MTZ prodavať traktora pokupatielam i sozdał jedinuju strukturu po prodažam, v kotoruju vošli členy siemji. A siemja užie razrosłaś oho-ho. I sidiat siebie na potokach eksporta, hriebut babki, a tierritorija MTZ zavalena traktorami. I tak viezdie, i po eksportu, i po importu ryby, čaja i tak daleje. Viezdie monopolnyje importiory iz čisła Siemji i približionnych, i cieny krutiat kak chotiat potomu čto monopolisty po importu tovarov. Niedavno vot i do miedicinskich klinik dobraliś, import zarubiežnych lekarstv, oborudovanija, protiezov tožie pod ich kontrolem i cieny bierut s potołka. Ciełoje mafioznoje hosudarstvo pod načałom Dona naciepivšieho masku parnia iz naroda. No nastaniet vriemia, kohda vsia eta mafioznaja sieť budiet sidieť na łavkie podsudimych. 
1
Pipietkin/adkazać/
05.10.2023
Katani, Vy pravy na 1000%. Zadrał etot zaŝitnik naroda. Pravda priznajot, čto narod v niŝietie živiot no on ni v čiom nie vinovat. Zadrał užie etot nienavistnik dołłara, biźniesmien chrienov. Za vriemia svojeho carstvovanija choť by odno słovo pravdy skazał, patołohičieskij vrun.
1
Woodoo Cult /adkazać/
05.10.2023
Katani, imienno tak i jesť. Podmiał vsio pod siebia. Potomu čto poniał, čto možiet. Možiet diełať vsio čto chočiet. Ot bieznakazannosti. Poka narodiec chodił na rabotu, a briestskije i hrodnienskije jezdili jezdili v Biełostok za poroškami i kraskoj. Narodiec imiejet to, čto zasłužił.
0
on česny, inahda/adkazać/
05.10.2023
Pipietkin, było navat navat nie słova, a ceły skaz praŭdy. Pamiatajecie, na MZKC? Poka vy mienia nie ubjotie, druhich vyborov nie budiet.
1
Žeŭžyk/adkazać/
04.10.2023
“Hałoŭčanka sprabavaŭ pieraškodzić” - vy sami vierycie choć u toje, što nakidvajecie? Kamu jon z takim pozirkam navat u dumkach moža pasprabavać “pieraškodzić”? Jaho sprava - vykonvać zahady, a nie štości sprabavać.
0
Kastuś/adkazać/
04.10.2023
Žeŭžyk, prablema ŭ tym, što łuka patrabuje z Hałoŭčanki niešta vykonvać, ale adnačasova krynicy finansavańnia biudžetnych vydatkaŭ kštałtu prybytka biełkalija zabiraje na karyść pryznačanych łukoj ža mutnych trejderaŭ. Nie sumniajusia, što chutka ŭ ich vyśviatlajecca vušy Vici praź jahonaha kuma hałavataha.
0
Žeŭžyk/adkazać/
04.10.2023
Kastuś, prablema čyja? Moža, Vy čuli: na zonie jość takaja kasta apuščanych, kaho staviać rabić samuju brudnuju pracu, nie staviać ni ŭ kapiejčynu, a potym jašče staviać trochi ŭ inšym rakursie. Pahladzicie ŭ hetyja vočy i zrazumiejecie, pra kaho havorka i što sprabavać “pieraškodzić” takija asoby mohuć tolki tamu, kab ich nie nieabaronienym čynam “uviali ŭ spravu”, a ŭsio ž vykarystali jakuju humovuju pryładu choć.
0
Kub/adkazać/
04.10.2023
Firma zaviecca Kolia
0
Leverage: Redemption/adkazać/
04.10.2023
My pryjmali Kanstytucyju, atrymali pra...cyju. Nam pisali pra ahulnaje majno, i kalijnaje łajno. Tolki nietra byccam našy, ale dalary ciakuć da Rašy. Dzie narodnyja tak by mović hrošy? Razhrabli Drazdoŭskija vošy. Nie było ž pryvatyzacyi, dyk adkul u čynuš dvarcovyja pałaciki? Može pa-pitsot ad premii Vy zababachali drazdoŭskija skvieryki? Chopić zvyčanaj maciemaciki paličyć kudy Vam nabyć bileciki.
0
daviedka/adkazać/
05.10.2023
Biełorusskaja kalijnaja kompanija nie potianuła s prikomandirovannym v rukovodstvo staršim oficieŕjom OAC?
0
Maksim Dizajnier/adkazać/
05.10.2023
A vy na zavodik i v šachtu dalšie choditie.
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera