Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
18
Za Svabodu!/adkazać/
04.10.2023
Aha, raniej i trava była zielaniej i maroziva smačniej. Jaskravy prykład, jak buduć vyhladać sumujučyja pa minułamu, tolki ŭžo nie saŭki, a nastupnyja pakaleńni, taja častka, jakaja nie moža kročyć na ŭzroŭni času. Chtości pa saŭku 70-ch sumyie, chtości pa icq nulavych. A voś raniej u...było lepiej©
4
Woodoo Cult /adkazać/
05.10.2023
Łučšij post za poślednije połhoda. A to čto "rabotniki silikonovoj doliny" śpiat v kapsułach vaŝie poch. Puskaj pried́javlajut prietienzii Brinu, Hejtsu i Cukierbierhu. A nie nravitsia, pusť v šachtu idut rabotať.
19
Za Svabodu!/adkazać/
04.10.2023
Zrabi svajo, kali nie padabajecca i nie karystajsia tym, što nie padabajecca. Vybar jość, nijakaj manapolii niama.
3
Pravica pochchchj levica/adkazać/
04.10.2023
Słuchaj REVOLT ROCK dy zmahajsia za svaje pravy!
10
Satan/adkazać/
04.10.2023
Post nyťja kakoj-to. Diałap... da, hrabał ja tot diałap i nočnoj anlim. Kohda vsiu noč kačaješ muzon s dieŕmovym kačiestvom. I aśku ja v žopie vidał. A čto kasajetsia diskov na 5 TB.... dyk eto ž ni o čiem. U mienia 16 TB. I nie skazať, čto mnie dla raboty ich chvatajet. A potomu čto kołvo polzovatielej vyrosło mnohokratno i sovriemiennyje bazy dannych mohut viesiť mnoho.
3
Kreks/adkazać/
05.10.2023
Vinavatyja ha%nakodery, smuzichloby, nieabhruntavpnyja zarobki i chajp vakoł tak zvanaj IT-industryi
9
Je Ch-P/adkazać/
05.10.2023
Osobienno śmiešno pro to kak diemokratičieskije čio-to tam komu-to tam dołžny, učityvaja, čto na Zapadie esteblišmient sroŝien s korporacijami stol žie silno kak u nas kriminalitiet s hosudarstvom. A vot na čto vpravdu stoiło by obratiť vnimanije: 1. V vidieoihrach jesť vozrastnyje ohraničienija po siśkam i nasiliju, no ich niet po miechanikam kazino i łotieriej. 2. Dla śfiery IT (i mass miedia) nie suŝiestvujet hosudarstviennych institutov, zanimajuŝichsia antimonopolnym riehulirovanijem, riehłamientirujuŝich cienoobrazovanije i zaŝitu prav potriebitielej (eto, kstati, milliony rabočich miest vmiesto zarpłaty vysšiemu mieniedžmientu i pribylej chołdieram). 3. Monopolii vrodie YouTube mohut pozvoliť siebie byť odnovriemienno i płatformoj i izdatielstvom, cienzuriruja kontient, kotoryj dopuskajut k publikacii užie postfaktum, pričiom v obchod sobstviennych pravił. A jeśli vam kažietsia, čto vas duriat s tiechnołohijami, pohuhlitie radi prikoła čto takoje LaserDisck. Ili postavtie svoj monitor bok o bok s anałohovym i sravnitie ćvietopieriedaču.
2
daviedka/adkazać/
05.10.2023
Instagram čužoj chrien polistaješ poka nie avtorizuješsia čieriez učiotku Facebook.
5
pariruju staťju/adkazać/
05.10.2023
1. Mnohije sotrudniki Kriemnijevoj doliny śpiat v kapsułach-barakach...
-Jeśli jechať domoj daleko, to pierienočievať normalno. Za pierierabotku oni połučat voznahraždienije, eto vybor každoho.

2. Fiejsbuk i instahram budut priedłahať płatnuju podpisku svojeho h-na.
-Opiať žie: eto vybor každoho. Ja voobŝie distanciirujuś ot podiełok Cukierbierha, tam śliškom mnoho žadnych skandałov.

3. Iłon Mask, tiechno-mieśsija, vizionier, bohatiejšij čiełoviek płaniety, postit v Ch (ex-Twitter) miem
-Vzamien za svoi biezvoźmiezdnyje vłožienija on ožidał ponimanija, no połučił chiejt i osuždienije. V otviet kak priličnyj trołl, on postit miemy pro zielenuju vładu. Zamieťtie: u vas ošibka - on nie naśmiechajetsia nad narodom, a tolko nad novym napoleončikom.

4. 48-miehapiksielnyje tielefony… no počiemu moj skajp rabotał otlično
-Potomu čto rańšie v prohrammirovanije šli matiematiki osoboho składa uma i usidčivosti, a siejčas milliard indusov i tiech, kto dumajet tolko o tom, čto profieśsija jeho ozołotit.
1
chm/adkazać/
06.10.2023
pariruju staťju

a kakije eto biezvozdmiezdnyje vłožienija mask sdiełał?
starlinki amier. pravitielstvo opłačivajet (i oborudovanije i abonientskuju), tak on jeŝie i ohraničivał ich diejstvije, zaŝiŝaja fłot svojeho kumira vovy

a za čto chiejt?
on žie pojaviłsia zadołho do poślednieho miemasika
mask priedłahał sdať tierritorii, provodiť riefieriendumy i vsie rovno kak chočiet jeho kumir vova - eto tožie prosto ironija nad zielenskim?
1
Bieź iluzij/adkazać/
05.10.2023
Šanoŭny aŭtar nie ŭličvaje, što hetyja ŭsie servisy - nie pra toje, kab jamu zručniej było žyć (heta tolki pabočny pradukt), a pra rekłamu i zbor z prodažam asabistych dadzienych (apošnim časam, sapraŭdy, jašče i pra płatnyja padpiski, ale heta nie hałoŭnaje). Sapraŭdny klijent - heta pakupnik voś hetaha ŭsiaho, a šanoŭny aŭtar, na žal, tolki resurs. Z hetaj kropki hledžańnia ajcišniki całkam sabie małajcy i svaju pracu robiać.
0
Sapraŭdy/adkazać/
06.10.2023
Bieź iluzij, tak. Tavar pabłytaŭ siabie z pakupnikom. Pry hetym alternatyva jość. Isnujuć volnyja prahramy, jakija raźvivajucca za danaty. Časta tam možna znajści lohkaść i chutkaść, pa jakich sumuje aŭtar. Dastatkova pahuhlić Best free alternatives to <padstavić>
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera