Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
0
Imbir/adkazać/
10.12.2023
Kali heta siabroŭstva, dyk niama čaho niepakoicca, jano nia pierarviecca ŭ vyniku adjezdu siabroŭ za miažu, i kantakty nie pierarvucca, kamunikacyja zastaniecca. A kali falšyŭka, dyk jana źniknie i biez adjezdu za miažu, hałoŭnaje zrazumieć heta, kab nie pieražyvać dy nie marnavać na heta čas.
0
Maksim Dizajnier/adkazać/
11.12.2023
Imbir,

Očień chorošij komientarij. No u mienia v etoj stranie był słučaj 15 i 20 let siabroustva. Družki ispariliś, kak tolko počujali dymok. I ja nie pro protiesty. Mnie na nich vsiehda było nasrať.
0
Imbir/adkazać/
11.12.2023
Maksim Dizajnier, h.z. jany nie byli vašymi siabrami. Zvyčajna źbieh intaresaŭ i zvyčki(!) spryjajuć padtrymcy kantaktaŭ ciaham doŭhaha času, jakija mohuć padavacca siabroŭskimi, ale nia być takimi. Adnak žartaŭnik čas pryčakaje na svoj šaniec, paviarnuć da realnaści... Zaŭždy hiranična admoŭčvajusia, kali niechta pačynaje raśpinacca, vychvalajučysia kolkaściu siabroŭ, viedaju, što adnojčy čas žorstka pasadzić jaho na s*aku,.. i značna nižej kresła... Voś u mianie siabroŭ zusim niama, a było tolki dvoje, adzin zastavaŭsia takim z malenstva, druhim los uznaharodziŭ mianie paźniej, razam pracavali. Dziakujučy im ja viedaju, što takoje siabroŭstva, jany zadali vyšyniu i ŭzrovień takoj źjavie, i jaje razumieńnie. Heta była Božaja ŭznaharoda mnie za niešta, nievierahodna kaštoŭnaja i peŭna tamu niešmatlikaja.
7
Satan/adkazać/
10.12.2023
Kiek, sotni km... mienia tut staryj korieš iz Minska zoviet v hosti na ostrov v Indijskom okieanie, šlet vidosiki s tancujuŝimi niehritiankami... no, blin, nie mohu ja v diekabrie, dofiha raboty i płanov. Voobŝie pofih. V Minskie ostałoś tolko dva čiełovieka, s kiem možno pivka popiť... vpročiem, letom my s nimi i v Jevropie vstrietiliś, popili. Vsie ostalnyje razjechaliś. Tut byvajet vot, prichodiš na konciert v kłub, k tiebie podchodiat... eee, *satan*? Ooo, priviet, 7 let nie vidieliś!) Sotni km eto problema, kohda ty v RB i vizy niet, a jeśli ty užie nie v RB... to 600km voobŝie nie rasstojanije. Vyjezžaju, bro, k 15.30 budu v Prahie/Biełostokie/Vienie/Bratisłavie...)
1
Ludmiła/adkazać/
11.12.2023
Satan, tvoj stil obŝienija napominajet razhovory omonovciev. Tošnit ot tiebia. Skrojsia užie.
0
Byvałyj nytik/adkazać/
11.12.2023
Fihnia. možno choť 10 let s druźjami nie obŝaťsia, a potom vstrietiťsia i prodołžiť kak ni v čiom nie byvało. Ili eto staťja dla dievočiek? Tohda ładno.
0
Maksim Dizajnier/adkazać/
11.12.2023
[Red. vydalena]
0
Biełarus/adkazać/
11.12.2023
Adlehłaść zaraz vymiarajecca nie ŭ kiłamietrach, a ŭ šyryni pierahornutaj staronki.
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera