Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
0
Edhar/adkazać/
09.12.2023
Daýno viadoma što heta budzie šmathadovaja vajna na źniasileńnie. Sumna, ale heta realnaść. Pierachod da abarony heta najbolš racyjanalny krok pry vielmi abmiežavanych resursach.
3
Ukrainiec/adkazać/
09.12.2023
Tak, jak vy dapamahajecie, to tak
1
nie taki jak jość/adkazać/
10.12.2023
Ukrainiec, a jak musiać dapamahać?
6
Chorošich russkich nie vidno v tiepłovizor /adkazać/
09.12.2023
Etich ekśpiertov ja v hrobu vidał s ich analitikoj bolšie pochožiej na astrołohičieskije prohnozy. Vsie davno ubiediliś v kačiestvie etich vsiech priedskazanij. Kak raz taki naoborot budiet kontrnastuplenije i jeśli ponadobitsia,to nie odno. Bolšinstvo zapadnoj(i nie tolko) tiechniki ucieleło i/ili nie zadiejstvovano.(naprimier prokačanyje słovakskije t55 kotoryje stali m55 i ich połtory sotni minimum, i td) Skorieje strana h..na i vodki nie vydieržit napriažienija čiem ukraincy ostanoviatsia.
3
Jeroma/adkazać/
09.12.2023
[Red. vydalena]
11
pusť vojuiut diatły jeśli im tak po prikołu/adkazać/
09.12.2023
V prošłom hodu užie mohła by zakončiťsia pri tom čto Rośsija była hotova užie i Krym viernuť. No nie zachotieli, ponraviłoś vojevať.
2
vrač/adkazać/
09.12.2023
diatieł, idi kukariekaj kriemlevskuju propahandu v druhom miestie.
0
Idi łučšie opochmieliś/adkazać/
09.12.2023
pusť, čto ty niesieš. aha, putinskaja pa raška tak była hotova k pieriehovoram i viernuť krym, čto vklučiła v svoju konstituciju jeŝie 4 ukrainskije obłasti. i otkuda tolko bierutsia takije diatły, kotoryje pišut takoj rašistkij bried.
10
Hranicy 1991-ho hoda tolko v pałatie narkołohičieskoho dispansiera /adkazać/
10.12.2023
vrač, pri čiem tut kriemlevskaja propahanda s nimi vsie poniatno. Rieč pro ukr propohandu tipa každyj ukrainiec žiť nie možiet biez Donbassa i Kryma i každyj hotov pojti umirať za nich . Aha sčaas .Tolko vot poobŝavšiś s mołodymi lud́mi tiebie 90% skažut kakoje mnie do nich dieło ja za nich umirať točno nie sobirajuś hotov zaŝiŝať tolko siebia i svoich blizkich. To čto proischodit užie bolšie hoda eto nie vojna na zaŝitu eto užie čistyje ambicii Zie (nie imiejuŝije śviaziej s riealnosťju) i ihry jeho zapadnych kuratorov. Poobŝajsia s ukraincami i žiełatielno ujechavšimi kotoryje nie bojaťsia etoho skazať čto vybrali kłouna i ošibka doroho obošłaś.
2
Idi užie prośpiś/adkazać/
10.12.2023
Hranicy 1991-ho hoda tolko v pałatie narkołohičieskoho dispansiera , malčik, čto za nieśviazannyj potok słov ty niesieš, kak rietranślator hniłoj rašistskoj propahandy v stile «eto nie rf napała na Ukrainu, eto Ukraina sama vinovata, eto nie rf nie chočiet mira, eto vo vsiem Ukraina vinovata». Mir budiet tohda, kohda vsiech rašistov vyšvyrnut nazad v ich niedoimpieriju. I rašisty napali na Krym i Donbas jeŝie v 2014, a v 2022 tvoja rf užie pošło połnomasštabnoj vojnoj protiv Ukrainy, napav užie na druhije ukrainskije obłasti, hdie žili milliony ukrainciev, kotoryje hotovy zaŝiŝať svoju ziemlu i svoi siemji ot rašistskich iźvierhov i ubijc. A naivnyje malčiki dumajut, čto rf čto-to hotova nazad vozvraŝať, s 2014 hoda tak «vozvraŝajet», čto riešiła dla etoho ubiť diesiatki tysiač ludiej. I jeŝie, kto tiebia zastavlajet vojevať, tvoj kriemlevskij pachan? Po povodu mnienija ukrainciev, posmotri sociołohičieskije oprosy proviediennyje raźličnymi institutami, i siad́ na popu rovno so svoim briedom.
2
Anučy z akvafreša/adkazać/
09.12.2023
Vajna tryvaje niekalki viakoŭ, haračaja faza z 14-ha, a zaakijanskija niemaŭlatki tolki pračynajucca i ni djabła nie razumiejuć, što takoje pucin i maskovija.
0
Koko/adkazać/
10.12.2023
Anučy z akvafreša, jany ź im praciahvajuć handlavać, a Ukraina i Biełaruś nikoli ŭ pas biaśpieki nie ŭvachodzili. Im chapaje Polščy i Prybałtyki
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera