Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
0
Čyžoŭka/adkazać/
18.02.2024
Narod incierysujecca, a na kakom mieście raždziestvianski turnir?
0
Spartovy zahon/adkazać/
18.02.2024
Usio, da čaho dakranajucca “krepkija chaziajstvieniki”, pastupova prychodzić u zaniapad i skotvajecca na zadvorki cyvilizacyi. Hetyja saŭhaśniki ź sielskahaspadarčaj adukacyjaj nie mohuć dać rady navat u sielskaj haspadarcy - u ich profilnaj halinie, ich votčynie. A vy tut pra niejki chakiej pišacie. Pahladzicie chto zaraz kiruje spartovymi fiederacyjami - saŭhaśniki, palitruki, hebniuki i mianty. Tamu ŭvieś sport u adpaviednym mieście.
1
Da/adkazać/
18.02.2024
Spartovy zahon, kołchoźniki, politruki, hebniuki, mienty, ich žiony, dieti i vnuki rukovodiat vsiem v Biełarusi. Poetomu, Biełaruś, vsiehda budiet na zadvorkach civilizacii v vidie skotnoho dvora łukašienko.
0
Kałmaty Vožyk/adkazać/
18.02.2024
Spartovy zahon,  Nie tolki sportam kirujuć roznyja hebniuki i kałhaśniki. A jašče architekturaj i horadabudaŭnictvam ŭ rajvykankamach!  Voś, ad ich voli i zaležyć kolki staražytnych architekturnych cikavostak zastaniecca ŭ kožnym kankretnym rajonie. Nu, i jakuju architekturu svajmu rajcentru moža prapanavać były staršynia kałhasa, a ciapier načalnik pa budaŭnictvu rajvykankama. Nu, kaniečnie ž -- typavy 5-paviarchovik z šerych bietonnych plit. Nachalery nam architektary!

A dypłamavanyja architektary jeduć u jakuju-niebudź Hrenłandyju
6
hoblen iz Juty/adkazać/
18.02.2024
Na zadvorkach čiełoviečiestva, la! Jonutaja strana! Uprazdniť hosudarstviennosť, za nienadobnosť! Prizyvaju! (mierzieńko chochočiet i potirajet potnyje ładoški)
0
afełku/adkazać/
18.02.2024
hoblen iz Juty, šmonia, ty mabyć nie ź Juty, a ź jurty?
0
Počiesyvaja siśku/adkazać/
18.02.2024
hoblen iz Juty, a počiemu iz Juty? V Nievadie ž vrodie s trienažiernymi załami połučšie?
0
ch/adkazać/
18.02.2024
hoblen iz Juty, a tot, kto uletieł v Jutu značit nie za*scał? Bieziajcievyje infantilnyje piersonaži tak často postupajut, svoju popu v tiepło, i davaj vo vsiem viniť druhich. Pričiem kohda druhije bjutsia s oružijem v rukach, čtoby nie žiť v rašistskom koncłahierie, etot piersonaž na bukvu h. umudriajetsia i ich polivať hriaźju v stile rośsijskoj pomojnoj propahandy.
0
Kraina čmoń/adkazać/
18.02.2024
hoblen iz Juty, Nie śpiašajsia, dekałanizacyja maskovii idzie pa płanu i ŭ adpaviednaści z hrafikam, ab šehžtam hałoŭnaja čmonia rehularna nahadvaje.
1
hoblen iz Juty/adkazać/
18.02.2024
afełku, Ach, moi nacionalno ozabočiennyje druźja! Vy tak potiešno sierditieś! Tak zabavno oskormlajetie! Vas odno udovolstvije hobliť! :)Prodołžajtie! Nie dieržitie žie nacionalno osvoboditielnyj hniev v siebie! Prizyvaju! 😎🤣🤣🤣
0
hbłn/adkazać/
18.02.2024
Počiesyvaja siśku, dyk ponimajetie, istoričieskuju rodinu priedkov žieš nie vybirajut (piečalno) Bud́ v Nievadie Goblin Valley, tohda da.. mnie i Rino nravico, potiešnyj horodiško... no tam žieš tolko Valley of Fire :)) eto dla Satana norm, on ohniennuju vodu lubit... a hoblen iz druhoj piesočnicy, prichodico uživaco s miestnymi mormonami i ich domostrojem :)) no spokojno, mnu kuchonnoje rabstvo nie hrozit, mnu sam lubuju porabotit, chych :) a kačałki, vvidu hłobalizacii oni unificirujuco :)
0
hbłn/adkazać/
18.02.2024
Kraina čmoń, rydaju, mla)) po hrafiku? A mnu kažieco, čto vy s každym hodom ponižie śpiny vsio hłubžie pohružajetieś. :) Taki poŝietajem (dostajot buchhałtierskije ŝioty) tak, pri Łukie užie 30 (!) let. Jeŝio minimum 10 on protianiet s vašimi diekołonizacionnymi chorovodami! :) itoho sorok, i eto minimum... nazad otmatyvať hod za tri pojdiot, kak minimum tožie.. 120 połučajeco. Za vriemia otmotki otstavanije ot civilizovannoho mira s učiotom striemitielnoho raźvitija tiechnołohij sostavit let 400. Skostim sotniu, pusť 300 :) moral, połahaju, jasna :) niekotoryje vieŝi niet nuždy prohovarivať, sapienti sat. Pałundr-r-ra, to cut the sh*t! :) dietiej spasajtie! :)
7
Adolfavič/adkazać/
18.02.2024
Polskaja i italjanskaja chakiejnaja liha nižej za biełaruskuju. Na zadvrkach čałaviectva. Prapanuju skasavać polskuju i italijskuju dziaržaŭnaść.
0
Skasavać!/adkazać/
18.02.2024
Adolfavič, i obiazatielno vmiestie s ichnimi roždiestvienskimi turnirami i sohnannymi stadami bolelŝikov. A s ichnich priezidientov priludno śniať chokkiejnuju formu. I voobŝie razdieť ich do trusov. I čtob kalijnyje udobrienija ich nie poddierživali.
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera