Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
2
Žyvie Biełaruś!/adkazać/
24.02.2024
Słava Ukrainie!
15
ukrainiec/adkazać/
24.02.2024
Ty vinovat v etoj Vojnie, tvoje miesto tiuŕma. Ty jesť vrah Ukrainy
1
Botu/adkazać/
24.02.2024
u hetaj vajnie vinavaty tvoj putler i rasijskaje hramadstva chvoraje na impierskuju skrepu. 
3
Jeroma/adkazać/
24.02.2024
ukrainiec, absalutna pravilna jevo vybrali prezidientam tolka patamu što on abieščał ostanavić kanflikt u danbasie a on vsiech abdurył  
13
Školniku dvoječniku/adkazać/
24.02.2024
Botu, jeśli by Zielenskij nie razvalivał hosudarstvo i VSU, nie razvalivał promyšlenosť Ukrainy, nie zakryvał vojennyje zavody, nie prodavał nalevo i napravo vooružienije ukrainy, nie sozdał by OP vo hłavie s ruskim ahientom Jermakom i hotoviłsia k napadieniju o kotorom prieduprieždali za połhoda i SŠA i Jevropa, to Putin i jeho voinstvo 100 raz podumał by, napadať ili nie napadať. Poetomu, školnik uči uroki, istoriju i vyjdi iz BRSM.
9
dumať sovietujem/adkazać/
24.02.2024
Botu, možiet napomnitie kto raźminirovał i vpustił moskovitov na JUH ukrainy? Ili napomnitie, počiemu pri javnom vidienii napadienija, ni kto nie dał komandu hotoviť oboronu, ryť okopy, vzryvať mosty, vyvodiť vojska. Nie obiazannosť eto hłavnokamandujuŝieho strany, Zielenskoho? Učitieś i učitieś žiť, prieždie čiem vyskazyvať svoje mnienije, dietka.
2
Botu/adkazać/
24.02.2024
Školniku dvoječniku, vo dzie dakładka lubiciel kramloŭskaha ch**ła i jaho karyčnievych idej, u taho taksama Polšča sama vinavata, što na jaje napaŭ Hitler i pačaŭ vajnu. Nie darma ž kažuć, što rašysty i nacysty adnoj substancyi. Idzi całuj rašyscki bot svaim kramloŭskim kumiram dy smakčy ich karyčnievuju prapahandu. 
2
Botu/adkazać/
24.02.2024
dumať sovietujem, łukabot, a chto addavaŭ zahad uciahnuć Biełaruś u vajnu, addaŭšy krainu pad płacdarm dla napadu rašystaŭ na Ukrainu? U rašystaŭ i łukašystaŭ, jak i ŭ nacystaŭ, zaŭsiody vinavataja achviara, a nie sami ahresary i akupanty, jakija raspačali vajnu. Nievuk, vučy historyju, zakony, mižnarodnaje prava i kanviencyi.
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera