Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
5
Exp/adkazać/
27.03.2024
kak stanoviatsia politołohi ekśpiertami? I vtoroj vopros ...hdie vy ich nachoditie? V ciełom Sachaščyk skazał vsie vierno, sprašivať - otkuda informacija.. tut nieumiestno i dažie hłupo dla śpiecialista v obłasti nacionalnoj biezopasnosti.
2
daviedka/adkazać/
27.03.2024
Ładno palitolahi i ekśpierty, no otkuda bierutsia mamkiny śpiecialisty v obłasti nacionalnoj biezopasnosti?
5
daviedka/adkazać/
27.03.2024
Intieriesno, a etot śpiecialist po voprosam nacionalnoj biezopasnosti Aleksandr Kazak choť v armii słužił?!
0
Juraś/adkazać/
27.03.2024
V Ukrajini anałohično: politołohiv-jekśpiertiv z uśoho na śviti,vijśkovich analitikiv-błohieriv,vžie jak sobak nierizanich roźviełosia,pričomu vsi,iak odin sidiať na divanach v tiłu,diechto viŝaje z-za kordonu...ale vsie znajuť,vsie pojaśniujuť,vsie pieriedbačajuť....
1
daviedka/adkazać/
28.03.2024
Aleksandr Markievič jeŝio na dniach był dieputatom pałatki, a včiera on užie priedstał kak vojennyj ekśpiert.)
0
Janka/adkazać/
02.04.2024
Spadar Kazak nie razumieje, što stratehija terarystyčnych režymaŭ - heta mienavita jadravy šantaž i stvareńnie novych kanfliktaŭ dla raspyleńnia resursaŭ zachadu.
I va Ŭkrainie jadravy šantaž peŭny čas pracavaŭ, z-za čaho Zachad vielmi aściarožna naroščvaŭ kolkaść i namienkłaturu zbroi, jakaja pradstaŭlałasia Ŭkrainie. U vyniku paśla vyzvaleńnia Chiersona z-za niedachopu nastupalnych srodkaŭ ZSU pastupova stracili stratehičnuju inicyjatyvu, kontrnastup nie daŭ istotnych vynikaŭ, a vajna pierajšła ŭ akopny farmat. Ale heta ŭsio roŭna była vielmi niebiaśpiečnaja situacyja dla rasiejcaŭ, bo miasnyja ataki stočvajuć ichnuju armiju, a pavialičeńnie mižnarodnaj dapamohi Ŭkrainie jak i raniej zdolnaje źmianić situacyju.
Tady adbyłasia sproba Kramla padšturchnuć Iran mocna raspalić staryja kanflikty - u Palestyni i ŭ Jemieni.
Ale hetaha zdajecca niedastatkova, i zaraz Kreml moža razhladać jadravy šantaž, ale ŭ hety raz užo z kaštoŭnymi dla zachadu zakładnikami - hramadzianami JEZ. I raptoŭny zachop pa sutnaści pamiežnaj Vilni i imklivaje raźmiaščeńnie tam jadravaj sbroi za žyvym ščytom ź niekalkich socien tysiač hramadzian JEZ mocna ŭzmacniaje pieramoŭnuju pazicyju pucina ŭ adnosinach z zachadam. Navat bieź jadravaj ataki na NATA.
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera