Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
1
Janka/adkazać/
23.04.2024
Hety čynušny kidok navat kruciej, čym z budynkam, što byŭ nabyty Cichanoŭskim pad atel u vioscy na Homielščyni
2
Rečaisnaść/adkazać/
23.04.2024
Janka, lubomu razumnamu zrazumieła što budynak u 2 pavierchi nia moža kaštavać 50 rubloŭ, niešta tut nie tak. Vyrašyli paŭdzielničać u łatarei i bujna prajhrali, buvaje.
0
Rekiet v čistom vidie/adkazać/
23.04.2024
Čiem eto otličajetsia ot tielefonnych ili intierniet mošieńnikov?
1
avavya/adkazać/
23.04.2024
Za odnu bazovuju možno kupiť tolko dierievienskuju chatu. Dalšie v zavisimosti ot situacii. Jeśli niepłochaja - oformlenije,  lehkij riemont, niebolšaja riekłamnaja kompanija i v "ludi".  Jeśli sovsiem driań  - NA DROVA.  I učastok krasivo zarovniať. VSIE. Vsie ostalnyje doma - ihra kraplenymi kartami s šulerami..... :) :)
1
Bobr/adkazać/
23.04.2024
Vo piervych v usłovijach aukciona jesť takoj punkt o štrafach jeśli objekt nie v ekspłuatacii. No vo vtorych, ispołnitielnyj komitiet, možiet sam priepiatstvovať vvodu objekta: zadieržka s razriešienijem na projektirovanije- stroitielstvo, tiech usłovija i prijomka objekta. Vot tut počiemu to prokuratura nie vidit narušienija i lepit štrafy. A ispołnitielnyj komitiet, diełajet udivlonnoje vyroždienije lica , i hovorit moł vy kommierčieskaja orhanizacija, kotoraja niesiot riski, v tom čiśle i s rabotoj s ispołnitielnoj vłasťju))) Poetomu biźnies v Biełarusi biez poddieržki ot vłasti, spłošnaja avantiura.
0
Maksim Dizajnier/adkazać/
24.04.2024
Bobr,

Hdie v staťje rieč pro zadieržku sdači v ekspłuataciju?Na chodu pridumyvajetie?Kupiť dva dvuchetažnych zdanija za 85r, i dumať, čto samyje umnyje?

 
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera