LanksLive

LanksLive

U anhlijskim horadzie Prestan, hrafstva Łankašyr, sabaka dapamoh šaścihadovamu dziciaci vyklikać chutkuju dapamohu, kali jaho haspadynia zvaliłasia ź leśvicy. Pra heta paviedamlaje vydańnie The Sun.

36-hadovaja Mija Eler zvaliłasia ź leśvicy ŭ siabie doma i nie mahła samastojna ŭstać. Jana nie mahła varušycca i navat nie adčuvała ruk. Jana klikała na dapamohu, ale jaje šaścihadovaja dačka Chonar hladzieła multfilm u słuchaŭkach i nie čuła jaje krykaŭ.

Tady Mija dała kamandu svajmu sabaku Bentli pryvieści dačku. Łabrador pabieh u haścinuju i litaralna ściahnuŭ ź dziaŭčynki navušniki, a zatym ciahnuŭ jaje za pižamu da taho času, pakul jana nie vyjšła z pakoja.

Zatym sabaka znajšoŭ telefon haspadyni, i dziaŭčynka vyklikała daktaroŭ. Sabaka nie adychodziŭ ad Mii da samaha prybyćcia miedykaŭ. Žančynu špitalizavali z udarami śpiny i chrybietnika.

Mija padziakavała łabradoru i pryznałasia, što daŭno navučyła sabaku prynosić piva z chaładzilnika, pult ad televizara i mabilny telefon, bo nie lubiła ŭstavać z kanapy.

Клас
0
Панылы сорам
0
Ха-ха
0
Ого
0
Сумна
0
Абуральна
0