View this post on Instagram

"Top-2 łučšich šou-mienov Biełarusi opriedielon!" Pomołitieś za oboich, prosto čtoby oni počuvstvovałi s utra našu lubov i poddieržku ❤️. Moj pitomiec s tovariŝiem provieł noč na pieriedieržkie na Okriestina, my s Nadiej Kochno @nadyakohno s 9.00 utra i vieś dień płanirujem ždať u suda Cientralnoho rajona (priedvaritielnaja informaciia!) viestiej o zasiedanii, čtoby ślediť za novostiami. Dumaju, uvidimsia tam s nieravnodušnymi kollehami riebiat, a takžie našimi druźjami) Ja prošu vas nie fantazirovať pubłično na tiemu diejstvij, pried'iavlenij i druhich sobytij. I nie zanimaťsia samodiejatielnosťiu, a to... ja užie v tom vozrastie, kohda dievočki priedpočitajut profiessionalnoje iskusstvo . Očień važno, čtoby vaši vyskazyvaniia, udivleniia, zamiečaniia... sootvietstvovałi prostomu principu — "nie navriedi". Łučšie uvidimsia łično na uł. Kirova i vieditie tam siebia prYłična. Dla važnych novostiej u mienia jesť tielefon +375447094943 Vy znajetie etich čiestnych i umnych ludiej, ich principy (vypiem za lubov!❤️), ich otnošieniie k žizni, k ludiam, k profiessii, kotoroj oni pośviatiłi diesiatki let) Niesti radosť, ułybaťsia, byť riadom so zritielami, hulať krasivym miestam horoda , pieť, fotohrafirovaťsia "v nariadnom", rasskazyvať intieriesnyje istorii, vdochnovlať — eto normalnaja povsiednievnosť vieduŝieho i artista❣️) Za eto oni nam i nraviatsia . S našimi mužčinami — naša bieskoniečnaja lubov! ❤️A sami oni — naša čiesť i soviesť. Nu, i v mojem stile, finałim citatoj : "Ja tiebia otvojuiu u vsiech vriemion, u vsiech nočiej, U vsiech zołotych znamion, u vsiech miečiej, Ja kluči zakinu i psov prohoniu s krylca — Ottoho čto v ziemnoj noči ja viernieje psa." M. Cvietajeva

A post shared by KATIERINA RAJECKAJA (@katyarayaa) on

Učora stała viadoma pra zatrymańnie dvuch televiadučych, zvolnienych za svaje vykazvańni — Dźmitryja Kachno i Dzianisa Dudzinskaha. Žonka Dzianisa, Kaciaryna Rajeckaja, apublikavała post z kamientarami z nahody taho, što adbyłosia:

«Moj muž z tavaryšam pravioŭ noč «na pieratrymcy» na Akreścina, my z Nadziaj Kachno z 9:00 ranicy i ŭvieś dzień płanujem čakać la suda Centralnaha rajona (papiaredniaja infarmacyja!) viestak ab pasiadžeńni, kab sačyć za navinami. Dumaju, ubačymsia tam ź nieabyjakavymi kalehami chłopcaŭ, a taksama našymi siabrami.

Ja prašu vas nie fantaziravać publična na temu dziejańniaŭ, pradjaŭleńniaŭ i inšych padziej. I nie zajmacca samadziejnaściu.

Vielmi važna, kab vašy vykazvańni, ździŭleńni, zaŭvahi… adpaviadali prostamu pryncypu — «nie naškodź». Pabačymsia na vulicy Kirava, i pavodźcie tam siabie prystojna. Dla važnych navin u mianie jość telefon.

Vy viedajecie hetych sumlennych i razumnych ludziej, ich pryncypy, ich staŭleńnie da žyćcia, da ludziej, da prafiesii, jakoj jany pryśviacili dziasiatki hadoŭ. Nieści radaść, uśmichacca, być pobač z hledačami, hulać pa pryhožych miescach horada, śpiavać, fatahrafavacca, raspaviadać cikavyja historyi, natchniać — heta narmalnaja štodzionnaść viadučaha i artysta. Za heta jany nam padabajucca.

Z našymi mužčynami — naša biaskoncaja luboŭ! A sami jany — naš honar i sumleńnie».

Клас
Панылы сорам
Ха-ха
Ого
Сумна
Абуральна

Chočaš padzialicca važnaj infarmacyjaj ananimna i kanfidencyjna?